Emuliatoriai visada buvo populiarūs „Android“ ir „Windows“, todėl vartotojai gali pakartoti kitos sistemos veikimą, kad išbandytų programinę įrangą arba žaistų retro žaidimus. „Apple“ pasikeitus širdims dėl „iOS“ skirtų žaidimų emuliatorių, „App Store“ buvo užtvindyta jais ir milijonams siūlo galimybę atgaivinti savo vaikystės prisiminimus. Jei norite paleisti „Microsoft“ programas savo „Mac“, galite peržiūrėti „Windows“ emuliatorių, skirtų „Mac“, sąrašą, kuriame yra patikimų programų, tokių kaip „Parallels“, „VirtualBox“ ir kt.
Dabar, nesvarbu, ar ieškote emuliatoriaus mėgstamiems žaidimams žaisti, ar norite išbandyti savo „iOS“ programas, mes sukūrėme vienuolikos emuliatorių, kuriuos turėtumėte apsvarstyti, sąrašą.
Geriausi žaidimų emuliatoriai, skirti iOS
Kaip minėta aukščiau, „iOS“ šiuo metu galima rasti daugybę žaidimų emuliatorių. Tačiau po išsamių bandymų pateikiame geriausius:
1. Delta emuliatorius
Pirmasis emuliatorius, paleistas iOS, Delta emuliatorius, yra paprasčiausias ir lengviausiai naudojamas sąraše. Jame yra didžiausia Nintendo konsolių kolekcija, leidžianti tūkstantmečiams ir Gen-Z vartotojams vėl žaisti mėgstamus žaidimus. Emuliatorius palaiko konsoles, įskaitant:
- „Nintendo“ pramogų sistema
- Super Nintendo pramogų sistema
- Nintendo 64
- Game Boy (spalva)
- Game Boy Advance
- Nintendo DS
Kalbant apie sąrankos procesą, vartotojai gali konvertuoti savo fizines žaidimų kasetes į ROM naudodami tam tikrus įrankius arba įdiegti žaidimų ROM iš svetainių, tokių kaip emulatorgames.net. Įdiegę vartotojai gali importuoti šiuos ROM į Delta emuliatorių. Peržiūrėkite mūsų išsamų žaidimų importavimo į Delta emuliatorių vadovą čia.
2. PPSSPP emuliatorius
Nors daugelis tūkstantmečių užaugo „Nintendo“ konsolėse, daugeliui jaunų suaugusiųjų, įskaitant mane, PSP buvo technologijų viršūnė, leidžianti žaisti mėgstamus žaidimus kelyje. Nors jau daugelį metų neturėjome PSP atnaujinimo, daugelis vis dar nori išgyventi savo vaikystės žaidimus. PPSSPP emuliatorius daro būtent tai, sugrąžindamas PSP žaidimų džiaugsmą ir jaudulį. Sąsaja yra panaši į jos atitikmenį „Android“, todėl galite įdiegti žaidimų ROM iš interneto ir importuoti juos į sąsają.
Tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad PSP žaidimų ROM dažnai pateikiami dviem suspaustais failais, todėl naudotojai pirmiausia turi juos išskleisti. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų vadovą apie PPSSPP emuliatorių čia.
3. Retroarch emuliatorius
Iš pirmo žvilgsnio „RetroArch“ emuliatorius gali atrodyti panašus į kitus sąraše esančius, tačiau programinė įranga yra priekinė programa, skirta vartotojams importuoti daugiau nei 66 emuliatorius. Tai leidžia naudotojams įvairiose šalyse, pvz., Japonijoje, kurie užaugo kitose konsolėse, taip pat iš naujo patirti savo vaikystę.
Nors „RetroArch“ emuliatorius skamba kaip geriausias iš visų pasaulių, vartotojo sąsaja nėra intuityvi, o tai reiškia, kad paprastam vartotojui būtų sunku joje naršyti. Be to, kadangi programa veikia smėlio dėžėje, vartotojai negali perkelti žaidimų ROM tiesiai iš savo „iCloud“ saugyklos ir turi juos įdėti į atskirą „RetroArch“ aplanką. Peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą, kaip pradėti naudotis RetroArch emuliatoriumi čia.
„iOS“ emuliatoriai, skirti programoms išbandyti 2024 m
Jei esate kūrėjas, ieškantis emuliatoriaus savo iOS programai išbandyti, jums nereikia leisti pinigų iPhone įsigijimui. Vietoj to galite įdiegti emuliatorių, pavyzdžiui:
Android arba iOS emuliatoriaus naudojimas mobiliajai programai paleisti darbalaukyje turi daug privalumų. Nors yra daugybė vertų „Android“ emuliatorių, tokie sprendimai, skirti „iOS“ programoms paleisti „Windows“ ir „Mac“, nėra įprasti. Kad padėtų jums, sudariau geriausių „iOS“ emuliatorių, skirtų kompiuteriui ir „Mac“, sąrašą.
Naudodami šiuos emuliatorius galite kopijuoti iOS įrenginio elgseną be jokių papildomų aparatinės įrangos išlaidų. Naudodami emuliatorių savo kompiuteryje galite paleisti tokius žaidimus kaip PUBG ir Pokemon Go. Tai taip pat padeda programų kūrėjams rasti netikėtą elgesį programų testavimo etape.
Dauguma šiame straipsnyje pateiktų emuliatorių yra nemokami, o kiti yra prieinami tam tikrą bandomąjį laikotarpį. Taigi, pradėkime:
1. Apetitas.io
Platforma: Žiniatinklis (naršyklės pagrindu)
Kainodaros planai: Nemokama, Premium
Įtraukiau Appetize.io ir išvardijau jį pirmoje vietoje dėl šios freemium paslaugos siūlomo naudojimo paprastumo. Visų pirma, atsižvelgiant į tai, kad „iOS“ emuliatorių, skirtų asmeniniams kompiuteriams ir „Mac“, yra labai mažai, puiku rasti sprendimą, kuris paprašytų tiesiog įkelti programą į svetainę, ir viskas.
Kūrėjai gali naudoti Appetize.ion norėdami transliuoti iOS simuliatorius naršyklėje. Jis naudojamas programoms įterpti į svetaines, testuoti ar kituose kūrimo etapuose.
Kalbant apie kainą, nemokamas šio „iPhone“ simuliatoriaus bandomasis laikotarpis suteikia jums 100 minučių programų srautinio perdavimo laiko. Galite stebėti naudojimą prietaisų skydelyje ir nustatyti įspėjimus, kai pasieksite ribą.
2. Korelis
Platforma: Žiniatinklis (naršyklės pagrindu)
Kainodaros planai: 99 USD per mėnesį už 2 branduolių procesoriaus planą; 295 USD per mėnesį už 6 branduolių procesoriaus planą
„Corellium“ yra dar vienas „iOS“ emuliatorius, skirtas asmeniniams kompiuteriams, kurį dažniausiai naudoja saugumo tyrinėtojai, norėdami paleisti imituojamą „iOS“ įrenginį naršyklėje. Žmonės už Corellium yra vieni iš pirmųjų iPhone jailbreak scenos narių, todėl esate saugiose rankose.
Anksčiau „Corellium“ buvo prieinama tik įmonių vartotojams, tačiau dabar asmenys taip pat gali naudoti „iOS“ virtualizacijos programinę įrangą. Tačiau sunku gauti įrankį, nes Corellium nenori, kad juo naudotųsi netinkami žmonės.
3. iOS Simulator programoje Xcode
Platforma: Mac
Kainodaros planai: Nemokama
„Apple“ sukurta „Xcode“ programinės įrangos kūrimo aplinka, skirta „Mac“, turi savo programų simuliatorių, skirtą „iOS“, „tvOS“, „watchOS“ ir „iMessage“. Taigi, jei Xcode naudojamas kaip pagrindinis programų kūrimo rinkinys, pakanka imituoti įvairių tipų sąveikas, pvz., bakstelėjimus, įrenginio pasukimą, slinkimą ir kitus vartotojo atliekamus veiksmus.
„Mac“ vartotojai gali tiesiogiai paleisti savo programas iš „Xcode“ projekto. Tai, kas suteikia „Safari“ pranašumą prieš kitus nemokamus „iPhone“ emuliatorius, yra galimybė išbandyti žiniatinklio programas naudojant „Safari“ per Xcode.
4. Bandomasis skrydis
Platforma: Mac
Kainodaros planai: Nemokama
„TestFlight“, kuri dabar priklauso „Apple“, kūrėjai dažnai naudoja „iOS“ programų, užkoduotų naudojant „Xamarin“, beta versijos testavimą. Taip pat galite tai laikyti oficialiai „Apple“ rekomenduojamu programų testavimo metodu.
Išsami „TestFlight“ dokumentacija yra šio „iOS“ emuliatoriaus, skirto kompiuteriams, pranašumas. Ši nemokama programa palaiko programas, skirtas iOS, watchOS, tvOS ir iMessage. Jame taip pat yra galimybė atlikti išorinį programų beta testavimą prieš galutinę peržiūrą. Šios emuliacijos paslaugos trūkumas yra palyginti techninė sąranka, taip pat reikia sukurti „App Store“ platinimo profilį.
5. „iPhone 11“ su QEMU
Platforma: Mac
Kainos: Atviro kodo, nemokamai
QEMU yra populiarus atvirojo kodo emuliatorius, kuris dabar leidžia emuliuoti iOS. Nors tai dar toli nuo galutinio produkto, jo atvirojo kodo pobūdis reiškia, kad galite jį atsisiųsti nemokamai. QEMU iPhone emuliatoriaus kodą galima atsisiųsti nemokamai, o jį galite pasiekti iš toliau pateikto puslapio.
Rašant tai, QEMU turi keletą funkcijų, tokių kaip S8000 safeROM emuliacija, USB, SPRR ir GFX emuliacija. Taigi, jei norite nemokamai paleisti „iOS“ emuliatorių, tai yra vienas geriausių variantų. Tačiau atminkite, kad norint tai paleisti, jums reikia „Mac“.
6. Elektrinė mobilioji studija
Platforma: Windows
Kainodaros planai: Bandomasis, mokamas
„Electric Mobile Studio“ yra mokamas būdas išbandyti ir paleisti „iOS“ programas „Windows“ kompiuteriuose, tačiau ji siūlo visą produkto bandomąją versiją 7 dienas, todėl ji yra tinkama pasirinkti šį sąrašą. Išskirtinės funkcijos apima visavertį „iPhone“, „iPad“ ir reaguojančių programų emuliavimą bei galimybę naudoti tą patį produktą dviejuose įrenginiuose atliekant įprastas darbo sąrankas biure ir namuose.
Kūrėjai taip pat teikia pirmenybę šiam „iPhone“ emuliatoriui, skirtam „Windows 10“, dėl integruotų „WebKit“ ir „Chrome“ derinimo įrankių, palengvinančių jų darbą. Galima pridėti sparčiuosius naršymo klavišus, kad būtų galima susieti mėgstamus sparčiuosius klavišus. „Windows“ vartotojai taip pat gali lengvai integruoti šį „iOS“ programos įrankį su „Visual Studio“.
7. Nuotolinis „iOS Simulator“, skirtas „Windows“ kompiuteriui
Platforma: Windows
Kainodaros planai: Nemokamas, mokamas
Kita populiari galimybė išbandyti „iOS“ programas „Windows“ kompiuteryje yra nuotolinis „iOS Simulator“, skirtas „Windows“. Tai į kūrėjus orientuotas įrankis, kuris yra iš anksto įkeltas kaip „Xamarin“ „Visual Studio“ dalis. „Microsoft“ savo svetainėje pateikia išsamią dokumentaciją, kurią vartotojai gali stebėti ir išbandyti savo programas naudodami „iOS“ simuliatorių.
Įrankio lango viršuje rodoma naudinga įrankių juosta, kurioje yra naudingų parinkčių, pvz., Pagrindinis puslapis, Užraktas, Nustatymai ir Ekrano kopija. Skiltyje „Nustatymai“ galite įjungti į „Touch ID“ panašias funkcijas, imituoti statines ir judėjimo sąlygas, kratymo gestus, sukimąsi ir t. t. Įrankis taip pat teikia į „iPhone“ panašius lietimo gestus ir rašiklio įvestį.
Svarbu pažymėti, kad tai nuotolinis „iOS“ emuliatorius, skirtas „Windows“. Paprasčiau tariant, norint paleisti „iOS“ simuliatorių, reikia „Mac“, kuris tada siunčia tiekimą į „Windows“ kompiuterį.
8. iPadian- iOS emuliatorius Už PC
Platforma: Windows, Mac
Kainodaros planai: Mokama
Yra daug įrankių, pvz., „iPadian“, kurie yra gana populiarūs teikiant „iPad“ ar „iPhone“ panašią patirtį asmeniniame kompiuteryje ir „Mac“. Tačiau šie sprendimai neleidžia įkelti programos / kodo ir jo išbandyti – jie veikia kaip pasirinktinis sluoksnis jūsų OS viršuje, o iš savo programų parduotuvės galima įdiegti tam tikras į „iOS“ panašias programas. Jei tiesiog norite naudoti „iOS“ simuliatorių, imituojantį „iOS“ aparatinės įrangos dizainą ir išvaizdą, galite pasirinkti „iPadian“.
Kaip išbandyti „iOS“ programas „Windows“?
Techniškai tai neįmanoma, nes „iOS“ galite imituoti tik „Mac“ aparatinėje įrangoje naudodami „macOS“. Kadangi „Windows“ sistemoje negalite paleisti „macOS“ virtualios mašinos, norint išbandyti „iOS“ programas, reikia paleisti „macOS“. Ateityje „Apple“ gali išleisti tam skirtą kūrėjo įrankį, tačiau kol kas galime pasikliauti tik emuliatoriais, kad išbandytume „iOS“ programas. Tuo tarpu mūsų straipsnį apie „Nintendo switch“ emuliatorius kompiuteriams ir „Android“ įrenginiams galite perskaityti čia!
„iOS“ emuliatorius, skirtas asmeniniam kompiuteriui, DUK
Galite paleisti iOS programas savo kompiuteryje naudodami aukščiau paminėtus iOS emuliatorius.
Ne, „BlueStacks“ negali emuliuoti „iOS“. Tai „Android“ emuliatorius, galintis paleisti „Android“ programas ir žaidimus „Windows“ arba „Mac“ kompiuteryje.
Taip, „Windows“ sistemoje galite paleisti „iOS“ emuliatorių naudodami daugybę naršyklėje veikiančių „iOS“ modeliavimo programinės įrangos.
iOS yra uždaro kodo operacinė sistema, o tai reiškia, kad jos šaltinio kodo neskelbia Apple. Dėl to neįmanoma sukurti trečiosios šalies emuliatoriaus, skirto iOS. Nebent „Apple“ nuspręstų patys sukurti oficialų „iOS“ emuliatorių, skirtą „Windows“, galime apsieiti tik su čia išvardytais.
Tikiuosi, kad kaip ir mūsų kompiuteriams skirtų „Android“ emuliatorių sąrašas, jums taip pat bus naudingas šis į „iOS“ skirtas sąrašas. Taip pat netrukus planuojame parengti retro žaidimų emuliatorių, tokių kaip RetroArch ir PCSX2, sąrašą, todėl sekite naujienas. Skaitykite toliau „Fossbytes“!